#MykolaivHikers

Ягідні Карпати

ТРЕКИ Ягідні Карпати

План походу

Весь маршрут складається з радіалок ( «Радіалка» - сленговий вираз, від слова "радіус", тобто це прогулянка з поверненням в те саме місце, звідки вийшли). Проживати будемо в комфортному двоповерховому будинку!!! У будинку 7 номерів з двомісними ліжками, шафою, двома стільцями і телевізором, є Wi-Fi. Туалет з душем знаходяться на першому і другому поверсі. На першому поверсі є кухня в нашому повному розпорядженні. Ця подорож підходить для початківців, для тих хто вперший раз йде в похід, для залучення дітей до активного відпочинку, а також для любителів з користю і задоволенням провести вихідні.

Маршрут займає 5 днів. Ми прогуляємося до полонини Круглоявірнік, відвідаємо водоспад Гук, зійдемо на вершину г. Хом'як, з'їздимо в Яремче на ярмарок, пройдемося по відомій стежці Довбуша, зійдемо на г. Маковиця. Всі треки не пов'язані один з одним і порядок їх проходження може бути змінений в залежності від прогнозу погоди.

День 1. Приїзд в Микуличин - полонина Свиняка - хребет Явірник - полонина Круглоявірнік

По приїзду в Микуличин, розташовуємося в будинку по затишним кімнатах, приймаємо душ, обідаємо і виходимо на прогулянку-знайомство з карпатськими горами і вічнозеленим лісом. Сьогодні маршрут починається в 100 метрах від будинку і прямою дорогою веде на полонину Свиняка, потім ми пройдемо по хребту Явірник до полонини Круглоявірнік (висота 1222м). Загальна Довжина маршруту: 8,5 км, перепад висот - 571 м. По дорозі нас чекають чудові краєвиди, високі смереки, море чорниці, суниці, ожини та інших лісових ласощів !!! Язики та роти будуть чорні!)))

 

День 2. Поїздка в Яремче на ярмарок - стежка Довбуша - г. Маковиця

У цей день ми поїдемо на автобусі до Яремче, прогуляємося по відомій стежці Довбуша. Довжина стежки - 4 км. Стежка Довбуша неспішно піднімається по горі Маковиця, блукаючи в глушині буково-можжевелово-ялицевої лісу. Нетривалий маршрут по лісистих гірських схилах, прекрасний варіант для розваги на першу половину дня, а то й весь день. Стежка бере свій початок в заповідному урочищі Дрибка, піднімається вгору до скельних масивів і спускається вниз, утворюючи кільце. Після відмінної прогулянки ми відвідаємо відому Яремчанський ярмарок і водоспад Пробій. На ярмарку можна буде купити різні сувеніри, карпатські ласощі, покататися на тролеї над водоспадом, зайнятися роупджампінгом...

 

 

 

День 3. Сходження на г. Хом'як

Гора Хом'як - одна з типових локацій для одноденного маршруту. Щоб простіше пояснити всю "простоту" підйому на Хом'як в теплу пору року: на вершину сміливо ходять сім'ї з малолітніми дітьми. Висота гори 1542 м. Вершина гори прикрашена прекрасної скульптурою, а навколо відкривається чудовий вид Карпатський гір.

 Якщо хтось дуже втомиться за 2 дні прогулянок по горах, вони можуть відпочити в будинку, прогулятися по околицях Микуличина, порибалити на форелевій фермі, яка знаходитися в 200 метрах від будинку, пройти сеанс апітерапії (полікуватися бджілками), а також відвідати одну з двох, а то й дві цікаві «Визначні місця» Микуличина: пивоварні «Гуцульське» і «Гірське», в яких варять дивовижні сорти пива та квасу !!!))) За бажанням можна буде замовити баню і трохи розігнати втому після активного відпочинку!

 

 

День 4. Урочище Женець - Водоспад Гук

У цей день у нас буде час ще трохи насолодитися красою Карпат. Сьогодні ми прогуляємося, без набору висоти, по урочищу Женець, в кінці якого знаходиться мальовничий водоспад Гук. Тривалість маршруту становить 12 км.

 

День 5. Прогулянка в гори. Виїзд додому.

В день виїзду у нас буде півдня вільного часу, щоб зібратися в дорогу, а також прогулятися по околицях Микуличина, порибалити на форелеве фермі, а також відвідати вищезгадані «Визначні місця» Микуличина)))

 

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com