#MykolaivHikers

Дводенний сплав по Інгулу

СПЛАВИ Дводенний сплав по Інгулу

План сплаву

Неймовірні плавні і дикий пташиний світ очеретяних проток, обривисті і зелені береги, дубовий ліс у якому ми станемо на ночівлю, заход сонця над широким та спокійним Інгулом - це тільки мала частина того, що ми побачимо на цьому маршруті! До речі, це один з найулюбленіших маршрутів наших гідів - спробуйте, і ви також закохаєтесь у сплави на каяках по Інгулу!

З Миколаєва нас чекає переїзд на нашому комфортному мікроавтобусі до села Виноградівка. Тут старт нашого сплаву - розкладаємо та збираємо каяки, завантажуємо всі речі та вирушаємо. В цьому місці - Інгул дуже вузький, багато різномантних проходів в камишах, неймовірно живописно та красиво. Декілька разів доведеться протискуватися крізь зарослі очерета, у деяких місцях ширина річки буде не більше 2 метрів! Перший день у нас не дуже складний - після 3-4х годин ми станемо на стоянку в заповідному урочищі Мар'їна Роща, тут у нас буде час покупатися, половити риби, погуляти по дубовому лісу. На наступний день починаємо рухатись далі вниз по течії - знову живописні плавні, протоки, береги річки, пару разів зупинимося покупатись. Кінець маршруту буде в селі Калинівка або Воскресенськ (в залежності від фізичного стану групи, погоди та довжини світового дня).

Відстань 30 (35) км. 

Ціна: дорослий 950 грн, діти до 12 років 650 грн (за умови, що дитина не буде займати місце весляра, а буде сидіти на кормі байдарки на гермовідсіку). Сюди включено: проїзд від Миколаєва до точки старту і назад, прокат байдарки, прокат всього необхідного спорядження для сплаву (спасжилета, весла, загальний гермомешок для цінних речей), супровід досвідченого гіда і інструктора з байдарок на маршруті, їжа, суспільне спорядження (казани, газ, газовий пальник).

Для участі у даному сплаві необхідно мати бівачне спорядження: палатку, спальник, каремат. Якщо у вас немає свого спорядження - у нас є прокат.

с. Віноградівка - с. Мар'ївка - заповідне урочище Мар'ївське - с. Михайло-Ларіно - с. Калинівка (Воскресенськ)

с. Віноградівка - с. Мар'ївка - заповідне урочище Мар'ївське - с. Михайло-Ларіно - с. Калинівка (Воскресенськ)

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com