#MykolaivHikers

Інгульскі протоки Миколаєва

СПЛАВИ Інгульскі протоки Миколаєва

План сплаву

Ще одним з найкрасивіших місць миколаївських водних просторів є маршрут крізь протоки Інгулу вище півострову Аляуди та навколо Ташкентського лісу. Тут прекрасно все - тихий та спокійний Інгул, різноманітні птахи, протоки крізь камишеві зарослі та звісно круті види на наше улюблене місто! На нашому маршруті ми пропливемо від автомобільного моста біля Зайчевського, навколо Ташкентського лісу, зайдемо в пару камишових проток до внутрішніх озер та закінчимо маршрут біля кінцевої зупинки 89 маршруту на Казарського.

Відстань 15 км. Час прогулянки 6-7 годин (з урахуванням перерви на обід).

Ціна: дорослий 550 грн, діти до 12 років 350 грн (за умови, що дитина не буде займати місце весляра, а буде сидіти на кормі байдарки на гермовідсіку).

Сюди включено: прокат байдарки, прокат всього необхідного спорядження (спасжилета, весла, загальний гермомешок для цінних речей), супровід досвідченого гіда і інструктора з байдарок на маршруті, трансфер від Сітіцентра до точки старта.

Місце зустрічі - Сітіцентр, місце закінчення маршруту - в районі кінцевої зупинки маршрутного автобусу 89 на Казарського. 

Маршрут: "Ташкентський ліс" - Мішково-Погорілово - Коларове - залізничний міст- район Казарського.

"Ташкентський ліс" - Мішково-Погорілово - Коларове - залізничний міст - Казарського

Старт цього маршруту знаходиться в районі моста біля села Воскресенське. Тут ми сідаємо в наші каяки та стартуємо у напрямку до Ташкентського лісу. Спочатку будуть живописні камишові плавні та проходи в них, ліворуч залишиться Ташкентський ліс, та різноманітні галявини з рибальськими мостиками. В районі сел Коларове та Мішково-Погорілове береги Інгулу заростають осокою де живе велика кількість диких птахів, у нас буде можливість побачити все це! На невеличкому пляжі біля лісу - зробимо привал на перекус. В один момент можна буде по вузьким протокам зайти до внутрішніх озер! Кінець маршруту біля мікрорайону Казарського та кінцевої зупинки 89 маршруту.

 

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com