#MykolaivHikers

Інгульскі протоки Миколаєва

СПЛАВИ Інгульскі протоки Миколаєва

План сплаву

Ще одним з найкрасивіших місць миколаївських водних просторів є маршрут крізь протоки Інгулу вище півострову Аляуди. Тут прекрасно все - тихий та спокійний Інгул, різноманітні птахи, протоки крізь камишеві зарослі та звісно круті види на наше улюблене місто! На нашому маршруті ми пропливемо під залізничним мостом, пійдемо вище за течією до Ташкентського лісу, зайдемо в пару камишових проток до внутрішніх озер!

Відстань 12км. Час прогулянки 4 години.

Ціна: дорослий 400 грн, діти до 12 років 250 грн (за умови, що дитина не буде займати місце весляра, а буде сидіти на кормі байдарки на гермовідсіку).

Сюди включено: прокат байдарки, прокат всього необхідного спорядження (спасжилета, весла, загальний гермомешок для цінних речей), супровід досвідченого гіда і інструктора з байдарок на маршруті.

Місце зустрічі - в районі кінцевої зупинки маршрутного автобусу 89 на Казарського. Інструктор зустріне вас там та проводить до місця старту на березі річки.

Маршрут: район Казарського - залізничний міст - Коларове - Мішково-Погорілово - "Ташкентський ліс"

Казарського - залізничний міст - Коларове - Мішково-Погорілово - "Ташкентський ліс"

Старт цього маршруту знаходиться в районі кінцевої зупинки маршрутного автобусу 89 на Казарського. Інструктор зустріне вас там та проводить до місця старту на березі річки (приблизно 5-7 хв прогулянки). Тут ми сідаємо в наші каяки та стартуємо у напрямку до Ташкентського лісу. Спочатку будуть живописні камишові плавні та проходи в них, потім пропливемо під залізничним мостом. В районі сел Коларове та Мішково-Погорілове береги Інгулу заростають осокою де живе велика кількість диких птахів, у нас буде можливість побачити все це! На невеличкому пляжі біля лісу - зробимо привал на перекус, скупаємося за бажанням та повернемо назад.

 

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com