#MykolaivHikers

Каньйоном Південного Бугу

ТРЕКИ Каньйоном Південного Бугу

План походу

Цей похід більше схожий на прогулянку вихідного дня, тому підходить для початківців, для тих хто вперший раз йде в похід, для залучення дітей до активного відпочинку, а також для любителів з користю і задоволенням провести вихідні.

Маршрути уздовж Південного Бугу тільки набирають популярність, тому часто стежки не натоптані і стоянки не обладнані.

Маршрут розрахований на 2 не спішних дні. Загальна довжина 30 км.

Маршрут: с. Мигія - Мигійський кар'єр і радонове озеро - Куріпчинські стоянки - скелі р. В. Корабельна - Іванівский міст через р. Південний Буг - млин Добровольських - Романова Балка.

День 1. Переїзд з Миколаєва до с. Мигія - Мигійський кар'єр і радонове озеро - куріпчинські стоянки - скелі р. В. Корабельна.

Сьогодні нас чекає неймовірний каньйон Південного Бугу, який розгортається перед нами як на долоні! Стежка періодично виходить на оглядові майданчики над порогами, по яких ще вчора ми сплавлялися на рафтах!

Після оглядових майданчиків ми спустимося в густий і практично дикий ліс! Стежинка втрачається у буреломах - дуже мальовничо! Ще один перехід, і ми знову у цікавого місця - на цей раз це Іванівський міст через р. П. Буг і скелі над р. Велика Корабельна. Скала має висоту 45 метрів від підніжжя до самої вершини, з якої відкриваються чудові краєвиди на ландшафти гранітно-степового Побужжя. Погулявши по околицях, ми перейдемо Південний Буг по мосту і розіб'ємо табір на протилежному березі поруч зі струмком і шикарним видом на каньйон річки!

 

День 2. Каньйон р. Велика Корабельна - млин Добровольських - Романова Балка .

Сьогодні ми заглиблюємося в каньон Південного Буга. Пройдемо повз пам'ятник партизанам, потім через густий ліс і кілька крутих ярів. Знову багато оглядових майданчиків і часу на фотографування! Дорога виведе до руїн млина Добровольських. Збереглися стіни, греблі і залишки інших пристосувань. Тут на перекатах річки дуже круті купальні з гідромасажем. Затримуємося на довше щоб насолодитися!

Ставимо чай, дістаємо перекус та релаксуємо в тіні розкидистих дерев, купаємося на перекатах, гуляємо по околицях. За 15 хвилин ходьби від млина розташована Романова балка - вузький каньйон довжиною близько 600 м і висотою скель до 40 метрів!

 

Прогуляємося до нього, подивимося на невеличкі водоспади и повернемося до наших рюкзаків, зберемося та повернемося до моста, звідки нас забере маршрутка і відвезе в Миколаїв.

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com