#MykolaivHikers

Лижні Карпати

ТРЕКИ Лижні Карпати

План походу

Настав час задуматися про зимовий активний відпочинок ... Команда Mykolaiv Hikers повертається в улюблені місця всіх українських туристів! Ми їдемо кататися на лижах в Карпати !!!

Дорога в Карпати і назад.

З Миколаєва рейсовими маршрутками на автостанцію «Привоз» г. Одесса. З Одеси 11 січня о 18:26 поїздом 026 Про Одеса-Рахів до станції Микуличин (до Одеси кожен добирається самостійно). В Микуличин прибуваємо о 11:59, нас забирають на автобусі і везуть до дому. Виїзд назад: 18 січня. На автобусі нас привозять до поїзда, відправлення о 18:31 зі станції Микуличин поїздом 026К Рахів-Одеса. В Одесу приїжджаємо 19 січня 11:16 і маршруткою повертаємось до Миколаєва (до Миколаєва кожен добирається самостійно).

ПРОЖИВАННЯ

Проживати будемо в комфортному двоповерховому будинку в с. Микуличин Івано-Франківської області (16 км від м Яремче). У будинку 7 номерів з двомісними ліжками, шафою, двома стільцями і телевізором, є Wi-Fi. Туалет з душем знаходяться на першому і другому поверсі. На першому поверсі є кухня.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

По приїзду в Микуличин, розташовуємося в будинку по затишни[ кімнатах, приймаємо душ, обідаємо і виходимо на прогулянку-знайомство з карпатськими горами і вічнозеленим лісом. Сьогодні маршрут починається в 100 метрах від будинку і прямою дорогою веде на полонину Свінянка. Загальна Довжина маршруту: 5 км. По дорозі нас чекають чудові краєвиди, високі смереки і засніжені вершини гір.

 Основним пріоритетом в цій поїздці буде катання на лижах, сноуборді, снігоходах, санках, пластикових «попах» і т.д. С. Микуличин знаходиться в 30 хвилинах їзди від гірсько-лижного курорту «Буковель». Кожен день за бажанням і домовленністю учасників їдемо кататися на «Буковель», катаємося до упаду, поки не стемніє, і потім втомлені, але задоволені повертаємося додому. Їмо, відпочиваємо ... За бажанням можна замовити баньку на дровах і пропарити кісточки!) Банька знаходиться в 150 метрах від нашого будинка.

 Якщо хтось дуже втомиться від катання по схилах, вони можуть відпочити в будинку, прогулятися по околицях Микуличина, порибалити на форелеве фермі, яка знаходитися в 200 метрах від будинку, відвідати водоспад Гук, з'їздити в Яремче на ярмарок, пройтися по відомій стежці Довбуша, а також відвідати одну з двох, а то й дві цікаві «пам'ятки» Микуличина: пивоварні «Гуцульське» і «Гірське», в яких варять дивовижні сорти пива та квасу !!!)))

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com