#MykolaivHikers

"Гуцульські Альпи" (Мармароси)

ТРЕКИ "Гуцульські Альпи" (Мармароси)

План походу

У червні схили «Гуцульських Альп» покриваються червоними і малиновими квітами рододендрона («червоною рутою»), який збирати категорично не можна - це червонокнижна рослина, але помилуватися і зробити пару десятків барвистих фотографій не тільки можна, а й треба !!! Туристичний маршрут Мармарош проходить по україно-румунському кордоні, тому у кожного учасника походу буде можливість побувати в Українських і Румунських Карпатах одночасно!))) В кінці маршруту ми зачепимо ще й Чорногірський хребет, на якому розташовані найвищі гори України !!! Прохід в Мармаросів дозволений за спеціальними перепустками, їх потрібно оформити заздалегідь до походу, тому потрібно повідомити ваші дані гіду відразу ж, як ви приймаєте рішення, що йдете в похід!

м. Рахів - с. Ділове - р. Білий потік - пол. Лисича - г. Піп-Іван Мармароський (1937 м) - г. Межипотоки (1713 м) - г. Міка-Маре (1816м) - пол. Радуль - г. Піп-Іван Чорногірський (2020 м) - г. Вухатий камінь (1864 м) - с. Дземброня - м. Івано-Франківськ.

День 1. м. Рахів - с. Ділове - р. Білий поток

 

По приїзду в с. Ділове потрібно отримати перепустки в прикордонну зону. Після отримання перепусток у прикордонників, починаємо наш похід. Сьогодні наш маршрут буде недовгий і майже без набору висоти: трохи піднімемося уздовж річки Білий Потік, біля неї і розіб'ємо табір. Радіально сходимо до гарного Ялинского водоспаду, бажаючі зможуть скупатися в бадьорячий водичці!

 

 

  

 

День 2. р. Білий потік - пол. Лисича

Весь день шлях проходить через красиві карпатські ліси, іноді вибираючись на полонини. По дорозі неможливо не зупинитися і не покуштувати смачних ягід чорниці, ожини, лохини, малини, брусниці ... В цей день наш маршрут лежить до полонини Лисича, де і розіб'ємо табір. Звідси вже видніється Чорногірський хребет і найвища точка України г. Говерла (2061м).

День 3. пол. Лисича - г. Піп-Іван Мармароський (1937 м) - пол. Довга

Сьогоднішній день почнеться зі сходження на вершину г. Піп-Іван Мармароський (1937м). Славиться вона не тільки гарним власним виглядом, але і прекрасною панорамою не тільки Мармароського хребта, але і румунських Карпат. Далі йдемо прямо по прикордонним стовпчиках до полонини Довга біля г. Межипотоки і г. Маслокрут, тут і розіб'ємо табір.

 

День 4. пол. Довга - г. Межипотоки (1713 м) - г. Міка-Маре (1816м) - пол. Радуль

Сьогодні продовжимо йти по кордону і зійдемо спочатку на г. Межіпотокі (1713 м), а потім на г. Міка-Маре (1815 м). Звідси відкриваються неповторні пейзажі. Вдосталь нафотографувавшись, повертаємо від кордону в бік Чорногірського хребта, ночуємо на пол. Радуль між Мармаросів і Чорногорою.

 

День 5. пол. Радуль - г. Піп-Іван Чорногірський (2020 м) - г. Смотрич (1898 м)

Почнемо день з підйому на Чорногірський хребет, гору Піп-Іван Чорногірський (2020м). Крім чергового цікавого виду гора славиться старовинною польською обсерваторією. Грізне кам'яна будівля швидше схоже на фортецю, по лабіринтах якої ми звичайно полазити. Далі йдемо по хребту до гори Смотрич, біля неї і ночуємо.

 

 

День 6. г. Смотрич (1898 м) - г. Вухатий камінь (1864 м) - с. Дземброня - м. Івано-Франківськ.

З ранку почнемо довгий спуск в село Дземброня. Тут нас чекатиме мікроавтобус, який доставить всіх в Івано-Франківськ.

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com