#MykolaivHikers

Навколо Гардового острову

ТРЕКИ Навколо Гардового острову

План походу

Гардовий острів (урочище Гард) - ще одне неймовірне місце в самому серці Миколаївщини! Урочище Гард - колишня столиця Бугогардівської паланки Запорізької Січі яке розташоване в гранітному каньйоні річки Південний Буг, недалеко від міста Южноукраїнськ. Центром урочища є острів посеред скельного каньйону - на ньому колись розташовувалося Буго-Гардовське укріплення Запорозької Січі і запорізька похідна церква. Оточений з усіх боків бурхливими потоками вод Південного Бугу острів став символом боротьби кількох поколінь екологів, туристів і просто любителів свого краю проти затоплення цих місць Южноукраїнської АЕС. Про це місце знімають фільми і кліпи, співають пісні, красою цього краю надихаються фотографи і художники! Тож приєднуйтесь та подивимося на це місце разом!

Ціна: 600грн (проїзд на мікроавтобусі з Миколаєва до точки старту і назад, суспільне спорядження (пальник, газ, казанок), супровід гіда по маршруту);

З собою мати: рюкзак (25-30л), похідні речі (зручне взуття, головний убір, штани, футболка з довгим рукавом), запас води на день, їжу з розрахунку 3 прийому їжі, особисті речі;

Розмір групи обмежений - всього 8 осіб!

Поділіться цим записом з друзями, ми будемо раді всім любителям піших прогулянок, хто захоче приєднатися до нас в цьому незвичайному і красивому заході!

ур. Гард - скеля Пугач - долина р. Південний Буг - Гардовий острів - меморіал в м. Южноукраїнськ - Южноукраїнська ГЕС.

ур. Гард - скеля Пугач - долина р. Південний Буг - Гардовий острів - меморіал в м. Южноукраїнськ - Константинівська ГЕС

Зустріч в Миколаєві вранці в заздалегідь обумовленому місці. Переїзд на нашому мікроавтобусі до точки старту недалеко від м. Южноукраїнськ. На початку маршруту нас чекає найцікавіше - ми пройдемося по верху обривів каньйону урочища Гард і побачимо всю красу острова і порогів Південного Бугу з верху! Довжина цієї частини урочища близько 1.5 км - дуже багато оглядових майданчиків над скелями, польових квітів і шикарних видів на долину річки! Пройшовши коло над скелями ми спустимося в одну з долин, звідки по вузькій стежці, яка йде під скелями, підійдемо впритул до самого острова. Тут нас чекає відмінна пригода - на човні ми переправимося на сам острів!!! Тут дуже часто стоять табором місцеві туристи і скелелази, є обжиті стоянки, гойдалки над водою і звичайно ж 101 місце для фото і купання !!!

Переправляємося назад, обідаємо, гуляємо по лабіринтах серед кам'яних виходів в долині річки, за бажанням знову купаємося і загоряємо. Після такого релаксу нас чекають нові цікаві місця - висуваємося в бік руїн млина – не залишилося практично нічого, тільки фундаменти, але саме по собі місце гарне, є пороги і перекати річки, ну і нова точка огляду на Гардове урочище.

Піднімемося назад до нашого автобусу та переїдемо до Костянтинівської ГЕС - маловідомого місця, але від цього не менш красивого! Тут ще півгодини гуляємо, шукаємо красиві оглядові майданчики і повертаємося до автобусу - наш одноденний похід закінчено, нас чекає переїзд до Миколаєва і обмін фотками і враженнями!

 

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com