#MykolaivHikers

Сплав «До острова Батареї»

СПЛАВИ Сплав «До острова Батареї»

План сплаву

Прогулянка на каяках до однієї з маловідомих історичних пам'яток Миколаєва - острова Батарея (острів Флагшток, Костянтинівська батарея). Батарея - це штучний острів, який був побудований в період Кримської війни (1853-1856 рр), яка велася між Російською імперією і коаліцією в складі Британської, Французької, Османської імперій і Сардинського королівства. Він був елементом системи оборонних укріплень м.Миколаєва створених легендарним інженером Тотлебеном.

Відстань 28 км. Це дводенний сплав з ночівлею в палатках, готуванням їжі на кострі та романтикою вогнів ночного міста!

Ціна: 800 грн.

Сюди включено: прокат байдарки, прокат всього необхідного спорядження (спасжилета, весла, загальний гермомешок для цінних речей), супровід досвідченого гіда і інструктора з байдарок на маршруті, їжа та суспільне кемпінгове спорядження.

Місце зустрічі - прокат Mykolaiv Hikers, міський Яхт-клуб - детально дивись на карті у вкладці "Прокат каяків" на нашому сайті. Орієнтир - Яхт-клуб НУК ім. адм. Макарова.

 

Маршрут: Яхт-клуб - Намивська коса - Дідова Хата - острів "Батарея" - Яхт-клуб

Яхт-клуб - Намивська коса - Дідова Хата - острів "Батарея"

Якщо ви вже почуваєтесь впевнено на борту каяка, і вже побачили всі наші оглядові вечірні маршрути навколо міста - тоді ця прогулянка для вас! Старт маршруту буде від нашого прокату в Яхт-клубі. Пропливемо повз паркову зону "Леваневцев" та Намивську косу, обійдемо мікрорайон Намив та на другій косі зробимо невеличкий привал для відпочинку. Далі наш шлях іде через так звану "дідову хату" - місце, де дуже часто на рейді стоять суховантажні судна, перейдемо до протилежного берегу Південного Буга. Будемо спостерігати наші морські порти та суднобудівні та судноремонтні заводи, пройдемо повз маяк та вийдемо за поворот лиману. З такого ракурсу ви наше місто ще не бачили, впізнати буде важко! Десь за 2,5-3 години зі старту прибудемо на острів Батарея - тут у нас буде невеличка екскурсія, час на фото та відпочинок і повертаємо назад.

 

 

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com