#MykolaivHikers

Ровером по Гарду

ТРЕКИ Ровером по Гарду

План походу

Різноманітність активного відпочинку на Миколаївщині не перестає дивувати! Ми запускаємо велопрогулянки по найкрасивіших місцях Національного парку Бузький Гард! Що може бути краще, ніж прокотиться з вітерцем по каньйону Південного Бугу, проїхатися з видами на скелі і пороги річки і побачити за один день то, на що при пішій прогулянці потрібно пару днів! Тож вирушаємо ровером по Гарду!

Ціна: 550 грн (проїзд на мікроавтобусі з Миколаєва до точки старту і назад, суспільне спорядження (пальник, газ, казанок), супровід гіда по маршруту);

Важливо: для участі необхідно мати власний ровер, який до місця старту можна довезти на даху нашого мікроавтобуса; якщо ви не маєте власного ровера - то на місці старту (в Южноукраїнську) є прокат - 250 грн за цілий день.

Зустріч групи у Миколаєві о 7.30 біля Сітіцентру, і на нашому комфортному мікроавтобусі вирушаємо в м. Южноукраїнськ. Тут старт нашого веломаршруту. В залежності від погоди та підготовки групи гід вибере оптимальний маршрут, адже різноманіття шляхів, якими можна прокатитися - величезне! Маршрут "Ровером по Гарду" сягає 180 км - тож вибір у нас буде великий! На маршруті заплановано привал на обід та фотопривали на самих яскравих місцях маршруту - фоток буде багато! Прогулянка закінчується о 17.30, після чого виїзжаємо назад в Миколаїв.

З собою мати: рюкзак (25-30л), зручні для катання речі (зручне взуття, головний убір, штани, футболка з довгим рукавом, куртка від вітру), захисний велошолом, запас води на день, їжу з розрахунку 3 прийому їжі, особисті речі.

Розмір групи обмежений - всього 8 осіб!

 

Маршрут: Миколаїв - переїзд до м. Южноукраїнськ - велопрогулянка по Національному парку "Бузький Гард"

Миколаїв - переїзд до м. Южноукраїнськ - велопрогулянка по Національному парку "Бузький Гард"

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com