#MykolaivHikers

Свидовець

ТРЕКИ Свидовець

План походу

У нас буде унікальна можливість спробувати живої води з витоків Чорної Тиси, яка протікає через землі кількох держав: України, Румунії, Угорщини, Сербії і Чорногорії. Зануримося в найчистіші озера Карпат! Прогуляємося по комфортному буковому лісі. Гірські пейзажі в цій місцевості особливо зелені, а безкраї поля чорниці та лохини не залишать байдужим жодного ласуна !!!

с. Ясіня - пол. Під Погарським - Витоки р. Чорної Тиси - пров. Околе - оз. Ворожеска - хр. Апшинець - Драгобрат - г. Близниця Велика (1881 м.) - г. Близниця (1872 м.) - пол. Перелісок - м. Рахів.

День 1. с. Ясіня - пол. Під Погарським

Сьогодні наш маршрут буде недовгий і майже без набору висоти: трохи пройдемося по с. Ясіня, піднімемося уздовж річки Чорна Тиса, біля неї і розіб'ємо табір.

 

 

День 2. пол. Під Погарским - витоки р. Чорної Тиси

Весь день шлях проходить через красиві карпатські ліси вздовж річки Чорна Тиса іноді вибираючись на полонини. По дорозі неможливо не зупинитися і не покуштувати смачних ягід чорниці, ожини, лохини, малини, брусниці ... В цей день наш маршрут лежить до витоків р. Чорної Тиси, яка бере початок з джерел на висоті 1400 м, на північно-східних схилах гори Татарука. Зливаючись з Білої Тисою утворює Тису, яка протікає через землі кількох держав: України, Румунії, Угорщини, Сербії і Чорногорії. У Сербії Тиса впадає в Дунай.

День 3. Витоки р. Чорної Тиси - пров. Околе - оз. Ворожеска

Сьогоднішній день буде наповнений переважно лісом, який періодично буде змінюватися на красиві карпатські полонини. На нашому шляху будуть зустрічатися пастуші колиби, в яких ми зможемо купити смачні овечі сири гірничого виробництва: вурду, будз, бринзу ...Кінцева точка сьогоднішнього дня - оз. Ворожеска, де ми розіб'ємо табір.

День 4. Оз. Ворожеска (день відпочинку)

Після трьох днів походу пора трохи відпочити і насолодитися чудовою природою гір. Весь день наш табір буде знаходитися біля озера Ворожеска. Сьогодні ми зможемо скупатися в озері, «пофарбувати язики» в чорний колір смачними ягодами чорниці та просто полежати на карематі!)))

День 5. оз. Ворожеска - хр. Апшинець - Драгобрат - г. Близниця Велика (1881 м.) - г. Близниця (1872 м.) - пол. Перелісок

Після гарного дня відпочинку, пора і попрацювати!) Сьогодні день почнеться з підйому на хребет Апшинец, з якого відкриваються чудові краєвиди Карпатських гір. Ми «відвідаємо» популярний гірськолижний курорт «Драгобрат», потім підемо на гарні вершини гір Велика Близниця і Близниця. На цій ділянці шляху часто зустрічаються «дзвінкі» отари овець, а також дикі табуни коней. Ця місцевість переповнена чорничними полями, тому продовжимо «фарбування» наших язиків!))) Ходовий день завершуємо на полонині Перелісок, де і розіб'ємо табір.

День 6. Пол. Перелісок - м. Рахів.

З ранку почнемо довгий спуск в м Рахів. Прогуляємося по м Рахів і чекатимемо поїзд додому.

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com