#MykolaivHikers

Прогулянки на каяках навколо Миколаєва

СПЛАВИ Прогулянки на каяках навколо Миколаєва

План сплаву

Думаєте ви бачили все в нашому місті і вас нічим не здивувати? Спробуйте 2х годинну прогулянку на байдарках по Південному Бугу навколо Миколаєваі. Прогулянки стартують від нашого прокату у міському Яхт-клубі та мають декілька напрямів - до Нижнього Бама, навколо Намиву, до Варваровського елеватора та ін. Всього 8 км, і ви побачите Миколаїв зовсім з іншого боку, адже з води все виглядає інакше! Після цієї прогулянки ви сміливо зможете сказати - Миколаїв дуже гарний з води! Ця прогулянка підходить для тих, хто перший раз сідає на байдарку, хто хоче активно і з користю провести час, можна брати дітей.

Час прогулянки 2-2.5 години.

Ціна: дорослий 250 грн, діти до 12 років 100 грн (за умови, що дитина не буде займати місце весляра, а буде сидіти на кормі байдарки на гермовідсіку).

Сюди включено: прокат байдарки, прокат всього необхідного спорядження (спасжилета, весла, загальний гермомешок для цінних речей), супровід досвідченого гіда і інструктора з байдарок на маршруті.

Місце зустрічі - прокат Mykolaiv Hikers, міський Яхт-клуб - детально дивись на карті у вкладці "Прокат каяків" на нашому сайті. Орієнтир - Яхт-клуб НУК ім. адм. Макарова.

На вечірні прогулянки потрібне попереднє бронювання за телефонами, або через систему сайта.

Яхт-клуб - Намивська коса, Варварівський елеватор, Південно-Бузький міст, Інгульський міст, Нижній БАМ.

Яхт-клуб - Намивська коса, Варварівський елеватор, Південно-Бузький міст, Інгульський міст, Нижній БАМ.

Прогулянка починається у міському Яхт-клубі, далі за вибором інструктора (в залежності від вітру, або загального побажання групи) ми відправимося дивитися на самі яскраві вечірні місця Миколаєва - Південнобузький та Інгульський мости, набережну Нижнього БАМу, парк "Перемоги", паркову зону "Леваневцев", мікрорайон "Намив" та інші! За 2 години ми пройдемо близько 8 км в оби дві сторони, зустрінемо закат та повернемося до бази.
Ця прогулянка розрахована на всіх бажаючих - початківців, родин з дітьми, охочих яскраво та активно провести вечірній час.

 

 

Подати заявку

Якщо ви бажаєте приєднатися до подорожей Миколаївською областю, подайте заявку через форму нижче, через контакти у фейсбук або за наведеними номерами телефону.

Контакти

+380 (63) 255 68 12 (Юрій)
+380 (93) 681 59 65 (Артем)
+380 (50) 173 18 28 (Михайло)
+380 (67) 749 13 19 (Дмитро)
+380 (68) 268 46 25 (Сергій)

@mykolaivhikers
@yuri.dolganov1987
@groups/mykolaivhikers

yuri.dolganov1987@gmail.com
artem.kozlovskyi@gmail.com